Kultainen panssari kaulaketju 50cm 6mm ontto Kultajousi Oy
Kultainen ontto panssarikaulaketju papukaijalukolla vuodelta 2000!
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0133965 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kultajousi Oy |
| Valmistusvuosi | 2000 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 16,87 g |
| Pituus | 50,00 cm / 500,00 mm |
| Leveys | 6,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Kuopio, Apaja |
Kysy tuotteesta

