Kaarevat levenevät tappikorvakorut
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Jos kyseessä ketju niin lukot, kivet ja istutukset ehjiä ei venymisen merkkejä. Jos kyseessä sormus niin kivet ja istutukset ehjiä.Pientä käytön tai kulumisen jälkeä, mutta erittäin hyväkuntoinen. Pronssikoruissa uutta vastaava. |
| Suosikki |
339,75Säästät jopa -34%
Kultatukun hinta 377,50 Säästät 10,00
Hinta uutena 514,00 - Säästö -33,90%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0145149 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | NW |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 3,02 g |
| Pituus | 2,00 cm / 20,00 mm |
| Leveys | 1,00 cm / 10,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

