Näyttävä kultainen Camee riipus/rintakoru v.1951
Upean korun mitat: 37 x 47 mm.
Riipuslenkin sisämitta: 4 x 4 mm.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0146385 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Westerback Eino Ky/Helsinki |
| Valmistusvuosi | 1951 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 8,80 g |
| Pituus | 4,70 cm / 47,00 mm |
| Leveys | 3,70 cm / 37,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Espoo, Espoontori |
Kysy tuotteesta



