Platinasormus 20+mm v.2000
Sormus on kunnostettu,uudenveroinen!
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0146631 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Tillander A Oy Ab |
| Valmistusvuosi | 2000 |
| Pitoisuus | 950 |
| Paino | 9,04 g |
| Halkaisija | 20,25 mm |
| Leveys | 2,80 mm |
| Materiaali | Muu |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta

