Kohinoor valkokulta kihla 19,75 lev.5mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
489,42Säästät jopa -50%
Kultatukun hinta 543,80 Säästät 10,00
Hinta uutena 976,00 - Säästö -49,85%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0146722 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kultakeskus Oy |
| Valmistusvuosi | 2016 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 4,35 g |
| Halkaisija | 19,75 mm |
| Leveys | 5,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Espoo, Niitty |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


