Kultainen kaulaketju 55 cm, panssari 1.68 mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Jos kyseessä ketju niin lukot, kivet ja istutukset ehjiä ei venymisen merkkejä. Jos kyseessä sormus niin kivet ja istutukset ehjiä.Pientä käytön tai kulumisen jälkeä, mutta erittäin hyväkuntoinen. Pronssikoruissa uutta vastaava. |
| Suosikki |
592,92Säästät jopa -45%
Kultatukun hinta 658,80 Säästät 10,00
Hinta uutena 1 080,00 - Säästö -45,10%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0146828 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Timanttiset Oy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 5,27 g |
| Pituus | 55,00 cm / 550,00 mm |
| Leveys | 1,68 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Hämeenlinna, Tavastila |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

