Kultainen ankkurikaulaketju 43-45cm 0,86mm
Säädettävä pituus 43-45cm.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0146998 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | KJ |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,61 g |
| Pituus | 45,00 cm / 450,00 mm |
| Leveys | 0,86 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Helsinki, Ristikko |
Kysy tuotteesta

