Hopeasormus delfiinit 20.25
Hopeinen flakkamallinen leveähkö delfiinisormus! Delfiinien ympärys oksidoitu. Alapuolella sormusta sileä pinta pieneltä alalta.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
31,04Säästät jopa -31%
Kultatukun hinta 38,80 Säästät 20,00
Hinta uutena 45,00 - Säästö -31,02%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | L0118454 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 5,54 g |
| Halkaisija | 20,25 mm |
| Leveys | 7,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Kuopio, Apaja |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


