Hopeinen kaulakääty 42cm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Jos kyseessä ketju niin lukot, kivet ja istutukset ehjiä ei venymisen merkkejä. Jos kyseessä sormus niin kivet ja istutukset ehjiä.Pientä käytön tai kulumisen jälkeä, mutta erittäin hyväkuntoinen. Pronssikoruissa uutta vastaava. |
| Suosikki |
136,00Säästät jopa -47%
Kultatukun hinta 170,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 259,00 - Säästö -47,49%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | G0147213 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | T-n |
| Paino | 28,18 g |
| Pituus | 42,00 cm / 420,00 mm |
| Leveys | 6,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

