Lapponia Björn Weckström kultainen solmionpidike
Kunnostettu, uudenveroinen.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0147302 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Lapponia Jewelry Oy |
| Valmistusvuosi | 1967 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 5,52 g |
| Pituus | 4,60 cm / 46,00 mm |
| Leveys | 5,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Ylivieska, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta

