18k Kultainen puolipyöreä kihlasormus
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0147247 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kultateollisuus Oy |
| Valmistusvuosi | 1960 |
| Pitoisuus | 750 |
| Paino | 3,43 g |
| Halkaisija | 19,75 mm |
| Leveys | 3,50 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Ylivieska, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta


