18k Lapponia sormus v.-70 15,5mm
Sormus on kunnostettu,uudenveroinen!
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0147850 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Lapponia Oy |
| Valmistusvuosi | 1970 |
| Pitoisuus | 750 |
| Paino | 1,46 g |
| Halkaisija | 15,50 mm |
| Leveys | 1,80 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta


