Liisa Vitali Pitsi-korvakorut
Kevyet ja kauniit hopeiset Liisa Vitalin suunnittelemat Pitsi-sarjan korvakorut. Korun pituus ilman koukkua on 1,5 cm. Samaan sarjaan on saatavissa myös kaulaketju.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | J017030 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kultakeskus Oy |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 1,81 g |
| Pituus | 1,50 mm |
| Leveys | 1,50 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Kuopio, Apaja |
Kysy tuotteesta
