Valkokultainen Aumore sileä sormus 5.2mm 21 flakka OLL
Valkokultainen Aumoren sileä flakkamallinen sormus!
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0147476 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kultajousi Oy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 2,90 g |
| Halkaisija | 21,00 mm |
| Leveys | 5,20 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Kuopio, Apaja |
Kysy tuotteesta


