Kultainen kihlasormus 20,75mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
292,50Säästät jopa -30%
Kultatukun hinta 325,00 Säästät 10,00
Hinta uutena 415,00 - Säästö -29,52%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0148805 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Top Gold Oy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 2,22 g |
| Halkaisija | 20,75 mm |
| Leveys | 3,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Helsinki, Ristikko |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


