Lumoava Soturi rannekoru 21,5cm lev.7mm hopea
Päälinen 17 x 17 mm.
Design: Eelis Aleksi.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | H0148812 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Lumoava |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 25,95 g |
| Pituus | 21,50 cm / 215,00 mm |
| Leveys | 7,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Espoo, Espoontori |
Kysy tuotteesta


