Kultainen ristiriipus zirkonilla
Kunnostettu, uudenveroinen.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Täysin ehjä, ei käytön tai kulumisen jälkiä. |
| Suosikki |
87,75Säästät jopa -51%
Kultatukun hinta 97,50 Säästät 10,00
Hinta uutena 180,00 - Säästö -51,25%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0148476 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | APJ |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,75 g |
| Pituus | 1,24 cm / 12,40 mm |
| Leveys | 0,94 cm / 9,40 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Ylivieska, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

