Kultainen panssariketju 60cm
Kunnostettu, uudenveroinen!
Panssariketju on ontto
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0148585 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | JMD |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 9,55 g |
| Pituus | 60,00 cm / 600,00 mm |
| Leveys | 3,50 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Ylivieska, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta


