18K valkokultainen Kihlasormus timanttileikattu 19,25mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
504,00Säästät jopa -30%
Kultatukun hinta 560,00 Säästät 10,00
Hinta uutena 725,00 - Säästö -30,48%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0148939 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 750 |
| Paino | 3,50 g |
| Halkaisija | 19,25 mm |
| Leveys | 3,49 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Helsinki, Ristikko |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


