Kultainen panssarikaulaketju 50cm, umpikulta
Panssarikaulaketju umpikultaa, leveys 4.8mm.Papukaijalukko.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0149408 |
| Tuoteryhmä | |
| Paino | 27,85 g |
| Pituus | 50,00 cm / 500,00 mm |
| Leveys | 4,80 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Hämeenlinna, Tavastila |
Kysy tuotteesta

