Kultainen luistin riipus
Pituus riipuslenkin kanssa
Riipuslenkin sisähalk. 4mm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0149118 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,12 g |
| Pituus | 2,50 cm / 25,00 mm |
| Leveys | 1,50 cm / 15,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta


