Candino kultakello
Naisten rannekello.
CANDINO - Laadukas ja aito sveisiläinen kello.
Timanttileikattu safiirilasi.
Tuote nähtävänä Lahden myymälässä Kärkkäisellä,
Pasaasi 2
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | U3101 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 ( 14K ) |
| Paino | 15,24 g |
| Pituus | 1,70 cm / 17,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta



