Kultainen venetsiakaulaketju 38cm 0.60mm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0149774 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | NT |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,86 g |
| Pituus | 38,00 cm / 380,00 mm |
| Leveys | 0,60 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Hämeenlinna, Tavastila |
Kysy tuotteesta

