Kultainen Kameesormus 18,5mm v.-84
Kameen koko kehyksineen 17x12mm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0148059 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kulta-Seivo Ky |
| Valmistusvuosi | 1984 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,40 g |
| Halkaisija | 18,50 mm |
| Leveys | 2,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta


