Hopeinen kukka kaulakoru 41cm
Kukan halkaisija 9 mm.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | G0147300 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 24,08 g |
| Pituus | 41,00 cm / 410,00 mm |
| Halkaisija | 9,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Espoo, Niitty |
Kysy tuotteesta



