Hopeinen kaulakoru 42cm AAL
Kunnostettu, uudenveroinen.
Kaunis aaltoileva riipus, halk. 26 mm.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | G0150644 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | AAL |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 12,66 g |
| Pituus | 42,00 cm / 420,00 mm |
| Halkaisija | 2,60 cm / 26,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Espoo, Espoontori |
Kysy tuotteesta



