Kultainen riipus sinisellä kivellä
Pituus riipuslenkin kanssa
Aquamariinin värinen kivi
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0150554 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Man |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,00 g |
| Pituus | 2,50 cm / 25,00 mm |
| Leveys | 1,60 cm / 16,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta


