Kultainen Suomileijona riipus
Lenkki 2.3 - 4.80 mm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0149866 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Jase-Korut Oy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,30 g |
| Pituus | 2,60 cm / 26,00 mm |
| Leveys | 1,50 cm / 15,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
Kysy tuotteesta


