Kultainen ontto panssariketju 56cm
Kunnostettu, uudenveroinen!
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0150673 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | OLL |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 15,38 g |
| Pituus | 56,00 cm / 560,00 mm |
| Leveys | 5,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Ylivieska, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta

