Kultainen helmi kaulakoru 39-45cm 4.5mm Kultajousi Oy
Kaunis kultainen helmikaulakoru, jossa siroon kultalankaan on pujotettu 4.5mm helmiä ja helmet ovat kiinteästi paikoillaan. Kaulakoru on notkea, kuitenkin hivenen pantamainen. Asettuu kaulalle kauniisti. Korun pituus on muunneltavissa 39-45cm.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0149218 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kultajousi Oy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 2,46 g |
| Pituus | 45,00 cm / 450,00 mm |
| Leveys | 0,50 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Kuopio, Apaja |
Kysy tuotteesta


