Hopeinen suola-astia
Kippo ulkolainen. Pitoisuusleimoja löytyy myös 84 luotia
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | P0148216 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 875 |
| Paino | 28,47 g |
| Pituus | 6,00 cm / 60,00 mm |
| Leveys | 8,00 cm / 80,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta

