Hopeinen suomileijona-rannekoru 19,5cm v.2004
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | H0148201 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Saurum Oy |
| Valmistusvuosi | 2005 |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 21,48 g |
| Pituus | 19,50 cm / 195,00 mm |
| Leveys | 7,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta



