Hopeinen Take a Breath leveä nyörikuvioinen sormus 8mm 18.5 käsinvalmistettu
Upea hopeinen sormus jossa keskellä sormusta kulkee nyörikuvio!
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | L0151134 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 0.925 |
| Paino | 6,85 g |
| Halkaisija | 18,50 mm |
| Leveys | 8,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Kuopio, Apaja |
Kysy tuotteesta


