Valkokultainen sininen Camee riipus tim. 0,05ct
Pituus ilmoitettu riipuslenkin kanssa
Riipuslenkin sisämitat 2.5x5mm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0151520 |
| Tuoteryhmä | |
| Paino | 3,20 g |
| Pituus | 3,40 cm / 34,00 mm |
| Leveys | 1,70 cm / 17,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta


