Kultainen tuplalyyra rintaneula
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kuin uusi |
| Suosikki |
84,24Säästät jopa -47%
Kultatukun hinta 93,60 Säästät 10,00
Hinta uutena 160,00 - Säästö -47,35%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0160162 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | IG |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,72 g |
| Pituus | 3,00 cm / 30,00 mm |
| Leveys | 1,60 cm / 16,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta
