Hopeinen Thomas Sabo kaulakoru säädettävä ketju 40/42/45cm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | K0151480 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Thomas Sabo |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 4,46 g |
| Pituus | 45,00 cm / 450,00 mm |
| Halkaisija | 1,20 cm / 12,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Ylivieska, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta


