Kultainen sormus pinkki kivi 16mm v.-56
Kiven koko istutuksineen 16x13mm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0152239 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Westerback Eino Ky |
| Valmistusvuosi | 1956 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 4,10 g |
| Halkaisija | 16,00 mm |
| Leveys | 1,50 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta



