Kultainen solmioneula v.-98
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0152606 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Turun kultapaja Oy |
| Valmistusvuosi | 1998 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 4,60 g |
| Pituus | 5,70 cm / 57,00 mm |
| Leveys | 5,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta

