Kultainen panssariketju 46cm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0151324 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | FBM |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 3,93 g |
| Pituus | 46,00 cm / 460,00 mm |
| Leveys | 1,70 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Espoo, Espoontori |
Kysy tuotteesta

