Kultainen helmiranneketju 19cm v.-79
Kaunis ja ajaton kultainen helmiranneketju. Makeanvedenhelmet 7 kpl halkaisija noin 4mm.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
355,00Säästät jopa -29%
Hinta uutena 499,00 - Säästö -28,86%
HUOM! "Uuden hinta" -arvio perustuu korun ikään. Arvio voi siis olla suurempi kuin uustuotannossa valmistetun korun hinta
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | B0172798 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | JKM |
| Valmistusvuosi | 1979 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 2,30 g |
| Pituus | 19,00 cm / 190,00 mm |
| Leveys | 2,50 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Hämeenlinna, Tavastila |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


