Kultainen Cordell kaulaketju 60cm lev.2mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Erittäin hyväkuntoinen ketju. |
| Suosikki |
1 397,07Säästät jopa -50%
Kultatukun hinta 1 552,30 Säästät 10,00
Hinta uutena 2 804,00 - Säästö -50,18%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0152699 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 12,62 g |
| Pituus | 60,00 cm / 600,00 mm |
| Leveys | 2,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Espoo, Niitty |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

