Kultakihla koko 21 lev.2mm
Perinteinen sileä keltakultainen kihlasormus.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Erittäin hyväkuntoinen. |
| Suosikki |
222,30Säästät jopa -10%
Kultatukun hinta 247,00 Säästät 10,00
Hinta uutena 229,00 - Säästö -2,93%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0152956 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | PAP |
| Pitoisuus | 5850 |
| Paino | 1,93 g |
| Halkaisija | 21,00 mm |
| Leveys | 2,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Espoo, Niitty |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

