Hopeinen Karl Laine riipus vuorikristallilla
Hopeinen Finnfeelings riipus, riipuksen pituus lenkin kanssa 2,5cm ja leveys 1,5cm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | K017445 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Finnfeelings Oy |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 2,70 g |
| Pituus | 2,50 cm / 25,00 mm |
| Leveys | 1,50 cm / 15,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Hämeenlinna, Tavastila |
Kysy tuotteesta

