Kultaiset korvakorut zirkoniat
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Hyväkuntoiset, kuin uudet |
| Suosikki |
87,75Säästät jopa -51%
Kultatukun hinta 97,50 Säästät 10,00
Hinta uutena 180,00 - Säästö -51,25%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0153342 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,75 g |
| Pituus | 9,00 mm |
| Leveys | 8,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Helsinki, Itäkeskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

