kultainen venetsiaketju 46cm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Jos kyseessä ketju niin lukot, kivet ja istutukset ehjiä ei venymisen merkkejä. Jos kyseessä sormus niin kivet ja istutukset ehjiä. Pientä käytön tai kulumisen jälkeä, mutta erittäin hyväkuntoinen |
| Suosikki |
246,51Säästät jopa -38%
Kultatukun hinta 273,90 Säästät 10,00
Hinta uutena 399,00 - Säästö -38,22%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0152961 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | JAN |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 2,14 g |
| Pituus | 46,00 cm / 460,00 mm |
| Leveys | 0,80 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Helsinki, Ristikko |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

