Roosa nauha 2021 korvakorut Kalevala
Pienet mattapintaiset hopeasilmut, yhdessä vahvat. Roosa nauha 2021 -korun vaaleanpunaisen lasihelmen on valmistanut käsityönä helsinkiläinen lasitaiteilija Nina Diaz Halonen. Lasihelmien sävyissä voi olla vaihtelua.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | J0153556 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kalevala Koru Oy |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 2,64 g |
| Pituus | 2,50 cm / 25,00 mm |
| Leveys | 1,00 cm / 10,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
Kysy tuotteesta

