Hopeinen näyttävä riipus
Riipuslenkki 3 x 7mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Ei käytön jälkiä. Kunnostettu, uudenveroinen! |
| Suosikki |
44,80Säästät jopa -59%
Kultatukun hinta 56,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 110,00 - Säästö -59,27%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | K0153401 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | K-ma |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 8,00 g |
| Pituus | 5,40 cm / 54,00 mm |
| Leveys | 2,60 cm / 26,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Ylivieska, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

