Kalevala Koru Paratiisi / Hämäläinen Juhlakääty korvakorut, pronssi
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | Z0151753 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kalevala Koru Oy |
| Paino | 17,98 g |
| Pituus | 7,00 cm / 70,00 mm |
| Leveys | 1,60 cm / 16,00 mm |
| Materiaali | Pronssi |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Järvenpää |
Kysy tuotteesta

