Vinoneliö tappikorvakorut
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Erittäin hyväkuntoiset, ei silminnähtävää kulumaa! |
| Suosikki |
108,81Säästät jopa -38%
Kultatukun hinta 120,90 Säästät 10,00
Hinta uutena 175,00 - Säästö -37,82%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0152536 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,93 g |
| Pituus | 1,00 cm / 10,00 mm |
| Leveys | 5,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

