Hopeinen sormusrasia
kyljessä leimat 925 sterling
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | P0154137 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 40,00 g |
| Pituus | 5,00 cm / 50,00 mm |
| Leveys | 4,40 cm / 44,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta

